SC_Lokalizacja

Sagan Consulting

Jesteśmy wiodącą i niezależną firmą zajmującą się doradztwem w obszarze finansów dużych i średnich podmiotów. Nasze usługi obejmują między innymi negocjacje z instytucjami finansowymi, analizę finansową, tworzenie i wdrażanie programów naprawczych i restrukturyzacyjnych, przygotowanie prognoz finansowych czy zarządzanie ryzykiem finansowym.

Profesjonalizm

Naszą siłą jest zespół doświadczonych profesjonalistów. Sagan Consulting to doskonale zorientowani w swojej branży doradcy, będący na czasie oraz nieustająco podnosząc swoje kwalifikacje tak, by sprostać najtrudniejszym zleceniom. Posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie wynikające z realizacji wielu projektów zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

Elastyczność

Naszą misją jest realizacja projektów doradczych dla przedsiębiorstw z zakresu zarządzania i finansów, największą zaletą natomiast jest elastyczność naszych działań. Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów.

Zaufanie

Naszym klientom zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność. Bez zgody Państwa nie informujemy osób trzecich zarówno o szczegółach zrealizowanych projektów, jak również o samym fakcie korzystania z naszych usług.